Skip to main content

1960'TAN BU YANA...

1960'DAN BU YANA...

İstanbul Kültür Eğitim Kurumları, ilerici ve yenilikçi vizyonuyla 1960’tan beri kaliteli eğitim hizmeti sunmaya devam ediyor.

Anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi ve fen lisesi kademelerinde ulusal, evrensel ve çağdaş değerler doğrultusunda eğitim-öğretim yapan Kültür Koleji ve Kültür2000 Koleji, güçlü akademik programı ve uzman öğretmen kadrosuyla öğrencileri 61 yıllık deneyimiyle geleceğe hazırlıyor.

İstanbul-Ataköy ve Büyükçekmece’de bulunan iki ayrı kampüste üç bine yakın öğrenci ve üç yüze yakın akademik kadrosuyla köklü bir eğitim yuvası olma özelliği taşıyor. Kültür Koleji ve Kültür2000 Koleji, tarihinden gelen birikimlerinden, mezunlarından ve çalışanlarından aldığı güç ile öncü ve dinamik bir kuruluş olarak eğitim sektörümüzde önemli bir yer alıyor.

İstanbul Kültür Eğitim Kurumları, 1997-1998 yılında "Kültür Koleji Eğitim Vakfı" tarafından kurulan İstanbul Kültür Üniversitesi ile eğitim zincirinin son halkasını da tamamlayarak anaokulundan üniversite eğitimini de içine alan kesintisiz eğitim veren bir yapı haline gelmiştir.

Ana Sayfa